Zapraszamy gorąco Panie do udziału w ciekawej imprezie.

Kwartet z "Czwórki" w składzie: Amelia Bizoń, Hanna Duda, Julia Franiczek oraz Fabian Besta 14 grudnia zaprezentował swoje umiejętności wokalne w Raciborskim Centrum Kultury, biorąc udział w I etapie Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Księdza Kazimierza Szwarlika.
W trakcie przesłuchań konkursowych zespół wykonał trzy kolędy a cappella, w opracowaniu na trzy głosy.
Jury zakwalifikowało do II etapu, tylko trzech najlepszych uczestników Festiwalu, w tym właśnie nasz Kwartet. Komisja dodatkowo przyznała wyróżnienie dla Fabiana Besty w kategorii solistów.
Dalsze zmagania konkursowe odbędą się w Będzinie. To jeden z największych kolędowych przeglądów w Europie 🎼🎙🎤🙂

Zapraszamy do obejrzenia filmu z Jasełek zorganizowanych przez SP4 w Pszowie, które odbyły się w pszowskim MOKu. Gratulujemy wszystkim występującym tak świetnej imprezy, która wraz z zimową pogodą wprowadziła nas dziś w Świąteczny nastrój. Zdjęcia z imprezy na szkolnym FB.

Katowice, Teatr Śląski, spektakl "W 80 dni dookoła świata" - to kolejny spektakl dla uczniów klas V i VI, biorących udział w Innowacji teatralnej naszej pszowskiej "Czwórki". Spektakl, zimowy wieczór na rozświetlonym katowickim rynku, atmosfera teatralnych foyer i padający śnieg - to wszystko sprawiło, że wyjazd był niezwykły i zapamiętamy go. Już niedługo następne teatralne spotkania...