Gala Laureatów Szkoły Podstawowej nr 4 w Pszowie za nami! Najlepsi, najwytrwalsi, najbardziej zaangażowani w życie szkolnej rodziny zostali dziś docenieni i nagrodzeni. Burmistrz, Czesław Krzystała, pani Naczelnik Oświaty Miasta Pszowa, Mirella Ogrocka oraz pani dyrektor, Katarzyna Popardowska zgodnie życzyli wszystkim uczniom, a szczególnie absolwentom klas ósmych udanych wakacji i sukcesów w przyszłym roku szkolnym. Nauczycielom podziękowali za cały, niełatwy rok rodzice, ustami przewodniczącej Rady Rodziców,. Całość uroczystości, na której wyróżnieni uczniowie w obecności rodziców otrzymywali nagrody i gratulacje, została okraszona przedstawieniem kółka teatralnego i występami obu zespołów wokalnych. Młodych artystów przygotowały panie, Aleksandra Głomb i Elwira Banaś. Jutro już tylko rozdanie świadectw i.... wakacje!!!

Obszerna fotorelacja na naszym szkolnym FB