Dziś w Szkole Podstawowej nr1 w Pszowie rozegrane zostały powiatowe zawody w tenisie stołowym chłopców. W kategorii tej mogli startować zawodnicy z klas 4-6. Wyśmienicie spisali się nasi chłopcy. Kacper i Filip, nasi piątoklasiści zagrali na bardzo wysokim poziomie. Po pokonaniu reprezentacji z SP 28 Wodzisław 3:0, w kolejnym meczu musieli uznać wyższość drużynie że Skrzyszowa przegrywając 0:3. Chłopcy nie poddali się, wygrali kolejny mecz ze szkołą z Gołkowic 3:2 co pozwoliło im walczyć o drugie miejsce premiowane awansem do zawodów rejonowych. Walka była zacięta, o wyniku decydowały końcówki setów. Ostatecznie przegrywamy 2:3 i zajmujemy 3 miejsce!!! 🥉Bezapelacyjnie to super wynik biorąc pod uwagę to, iż były to dla naszych chłopaków pierwsze zawody takiej rangi. Ogromne brawa 👏👏👏 i gratulacje dla naszych reprezentantów😁Tak trzymać!👍👍👍