1) Matematyczny Kahoot dla klas IV; I miejsce Maja Wochnik kl.4b, II – Kacper Białek 4a, III – Milena Stawarska 4a
2) Interaktywny konkurs dla klas V, konkurs drużynowy, wygrała drużyna: Szymon Kabut, Piotr Piotrowski, Patryk Władarz
3) Pomyśl logicznie dla klas VII, I miejsce – Tomasz Korzonek 7b, II – Tomasz Hajto 7b, III – Kamil Dronszczyk 7b
4) Kahoot dla klas VIII – zagadki matematyczne, I miejsce – Jakub Kołat 8a, II – Hubert Smołka 8b, III – Zofia Flak 8a
5) Lapbook o Liczbie Pi: I miejsce – Jakub Nachtigal 4a, II – Karolina Palkij 4a, III – Martyna Rus 4a
6) Ile zapamiętasz cyfr? – I miejsce – Marcin Antoniak 8b (26 cyfr), II – Oliwia Kucjas 4b (24 cyfry), III – Dawid Gawełek 8b.