Nareszcie możemy pochwalić się sukcesami naszych uczniów w ogólnopolskich konkursach językowych. W pierwszym półroczu odbyły się trzy takie konkursy: Pingwin, Olimpusek, Orzeł Języka Angielskiego. Wszyscy uczestnicy wykazali się sporą wiedzą. Orzeł Języka Angielskiego wyłonił aż pięciu laureatów: Zofię Grosman z kl. 2b, Agnieszkę Wyrembak z kl. 3b, Olivera Strzeleckiego z kl. 4b, Paulinę Jendrysik z kl. 4a oraz Jana Walawskiego z kl. 5a. W Olimpusku nie miała sobie równych Agnieszka Wyrembak, która została laureatką konkursu, plasując się na miejscu 7. Na wyróżnienie zasługuje również wynik Roksany Glenc z kl. 4a w Pingwinie, która zajęła 11 miejsce.
Wyniki publikujemy z opóźnieniem, ponieważ czas oczekiwania na dyplomy bardzo się wydłużył.
Serdecznie gratulujemy! Cieszą nas Wasze sukcesy. Liczymy na kolejne w II półroczu.